Upis - potpisivanje ugovora

Dragi roditelji,
ugovore možete potpisati u tajništvu vrtića svaki dan od 8 do 15:30 sati.
Iznimno 1., 3. i 7.  srpnja do 17h za roditelje koje rade.

Ugovor potpisuju oba roditelja.

Molimo vas da prigodom potpisivanja Ugovora dostavite sljedeće dokumente vezane za plaćanje vrtića:

• IP obrazac za 2018. godinu

• potvrdu s HZZO-a za one koji su bili na porodiljnom dopustu

• dokaz o ostvaricanju prava na olakšice (potvrdu od banke o uplati stambenog kredita za 2018. godinu, potvrdu o podstanarstvu, ugovor o kreditu i podstanarstvu, dokaz o invalidnosti roditelja)

Roditelji koji već imaju jedno ili više djece upisano u našem vrtiću ne trebaju donositi navedene dokumente.

Za sva pitanja ili nedoumice vezano uz plaćanje vrtića možete se obratiti računovodstvu na broj 3077 502 ili na e-mail racunovodstvo@vrtić-zvoncic.hr

Djeca primljena u dječji vrtić upisuju se temeljem ugovora koji roditelj/skrbnik sklapa s dječjim vrtićem u pravilu u roku od mjesec dana od dana oglašavanja rezultata upisa, a iznimno najkasnije do 1. rujna 2019. ili do uključivanja djeteta u program.

Dijete se uključuje u program početkom pedagoške godine od 2. rujna 2019. odnosno kako je to utvrđeno ugovorom.

Djeca se mogu upisivati u programe tijekom cijele pedagoške godine u dječje vrtiće koji imaju slobodna mjesta.
Gradski ured za obrazovanje izvještavat će o slobodnim mjestima u gradskim dječjim vrtićima na mrežnim stranicama Grada Zagreba (www.zagreb.hr), početkom svakog mjeseca.