Za roditelje

Roditeljski sastanak za roditelje novoprimljene djece održat će se u srijedu, 12. lipnja 2019. u 17h na objektu Voltino 48 gdje ćete dobiti sve informacije vezane uz adaptaciju, pripremu djece na polazak u jaslice/vrtić, obaveze i prava iz ugovora te ćete moći pitati sve što vas još zanima.

Listopad, 2019.

Poštovani roditelji,

Temeljem odluke Odgojiteljskog vijeća Dječjeg vrtića Zvončić, za pedagošku godinu 2018/2019., a u skladu s projektom zdrave prehrane , kao i našoj usmjerenosti prema odgoju djece u razvoju  zdravih navika u prehrani izvješćujemo Vas da ćemo rođendane djece u svim odgojnim skupinama vrtića slaviti kroz odgojne i druge aktivnosti koje će osigurati vrtić.
Također, uvažavajući i različite materijalne mogućnosti obitelji za čiju djecu skrbimo te respektirajući činjenicu da u vrtiću boravi veliki broj djece s posebnim potrebama u prehrani  te složenih alergijskih reakcija na brojne namirnice, donijeli smo odluku da roditelji ne donose nikakve namirnice niti napitke za konzumaciju.

Zdravstvena voditeljica :
Katarina Hudi, bacc.med.techn.